Telefon  +421 907 507 164

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Účtovníctvo

Účtovníctvo – jednoduché, podvojné

Správne vedené účtovníctvo je základným predpokladom úspešného rozvoja každého podniku. Ekonomické a finančné analýzy a rozbory, ktoré nadväzujú na jeho výstupy sú dôležité pre rozhodovanie manažmentu i spoluprácu vonkajšieho okolia. Predstavujú východisko pre optimálne plnenie daňových povinností, plánovanie budúcej činnosti a efektívne riadenie finančných tokov.

Využite odbornú pomoc pri:

  • vedení podvojného alebo jednoduchého účtovníctva pre právnické alebo fyzické osoby
  • vedení evidencie dane z pridanej hodnoty a vypracovaní daňového priznania k dani z pridanej hodnoty
  • vedení evidencie majetku spolu s výpočtom účtovných a daňových odpisov
  • kompletnom spracovaní ročnej účtovnej závierky
  • poradenstve v oblasti účtovníctva
  • spracovaní interných smerníc, posudzovaní ich účelnosti, úplnosti a správnosti

Externe vedené účtovníctvo môže byť veľmi výhodné už v začiatkoch podnikania, napríklad pri účtovaní o prvých investíciách. Podnikateľom umožní venovať sa svojej profesii a zveriť túto oblasť odborníkovi, pričom služba je cenovo výhodnejšia, ako vedenie účtovnej agendy vo vlastnej firme. Významnú pomoc predstavuje poradenstvo a usmernenie v účtovných postupov, ako je zákazková výroba, leasing, zmenky, cenné papiere a podobne. Taktiež výmenu ľudí na poste účtovníka, či dočasne chýbajúcu personálnu kapacitu úspešne zabezpečí externý odborník.

Ako skúsený audítor sa pozerám na veci s nadhľadom, beriem do úvahy všetky súvisiace zákony a legislatívne zmeny, čím garantujem kvalitu a odbornosť vo vedení vášho účtovníctva.

 

galeria-1-uctovnictvo
galeria-2-uctovnictvo
galeria-2-uctovnictvo
galeria-2-uctovnictvo
galeria-2-uctovnictvo
galeria-2-uctovnictvo
galeria-1-uctovnictvo galeria-2-uctovnictvo galeria-2-uctovnictvo galeria-2-uctovnictvo galeria-2-uctovnictvo galeria-2-uctovnictvo